Logopedie v kruhu - skupinová denní cvičení na podporu řeči

Od školního roku 2014 - 2015 realizujeme projekt Logopedie v kruhu - skupinová denní cvičení na podporu řeči. S tímto projektem jsme uspěli v rozvojovém programu MŠMT Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2014.
Projekt vychází z naší každodenní logopedické práce s dětmi. Částka 20 000Kč, kterou jsme projektem navíc získali do rozpočtu a finanční dar 18 000Kč od realitní kanceláře Century 21 Gold Team Slaný nám pomohlo zakoupit barevnou tiskárnu, laminátor a molitanový kruhový stolek se sedáky - to vše využijeme při tzv. logopedickém kolečku a také při individuální práci. Při realizaci jsme museli vlastní prostředky použít ve větší míře, než jsme plánovali, ale nelitujeme.